Ogrodzenia betonowe

Głównym produktem firmy Kedar są ogrodzenia betonowe. Zajmujemy się ich produkcją od 1993 roku. Stale je ulepszamy wprowadzając wielokrotne innowacje w technologii produkcji.

Ogromne zaangażowanie całego zespołu doprowadziło dziś firmę do pozycji lidera na Opolszczyźnie! Produkty naszej firmy cechuje wysoka jakość. Udzielamy na nie gwarancji technologicznej.

Ogrodzenia wykonywane są w kolorze szarym – naturalny odcień betonu.
Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania ogrodzeń barwionych w masie pigmentami kolorystycznymi do betonu. Takie rozwiązanie daje stały i jednolity kolor całego ogrodzenia oraz zapewnia trwałość barwy.

Wykonywane przez Nas przęsła ogrodzeniowe można również bez obaw malować farbą emulsyjną.

Produkujemy i wykonujemy ogrodzenia w wysokości od 1m do 2,5 m. Ten typ ogrodzenia umożliwia łatwość i szybkość montażu, jak również trwałość materiału. Wybór pełnych wzorów zagwarantuje Państwu skuteczną izolację od nieatrakcyjnych widoków czy też uciążliwych sąsiadów. Stanowić będzie również barierę dla hałasu.

Technologia montowania pozwala na wymianę w razie konieczności poszczególnych elementów bez demontażu całego ogrodzenia.

Aktualności
Kompostownik na odpady biodegradowalne! PROMOCJA!!


Witamy na naszej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH